DOKUMENDI KOOSTAMINE

Promotsioonileping

Promotsioonileping sõlmitakse, kui isik soovib tellida teenust toodete / teenuste müügi või tuntuse edendamiseks. Promotsioonilepinguga kohustub täitja osutama tellijale müügiedendusteenust lepingus sätestatud ulatuses. Avokaado promotsioonileping sobib kasutamiseks, kui:

 • reguleeritakse toote või teenuse müügi või tuntuse edendamise teenust
 • teine isik pakub müügiedendusteenust
 • müügiedendusteenus on tasuline

Koosta leping

Sinu andmed on turvaliselt kaitstud.
3 lihtsat sammu
 • 1Vali
  dokument
 • 2Vasta
  küsimustele
 • 3Lae alla
  ja jaga

Korduma kippuvad küsimused

Kellel on õigus otsustada müügiedendusteenuse läbiviimise tingimused?

Pooled saavad lepingus kokku leppida tegevused, mida on lubatud teenuse osutamise raames läbi viia (näiteks tasuta näidiste pakkumine, allahindlused jms). Täitjal on õigus valida müügiedendusteenuse osutamise täpsem viis ja tingimused (näiteks konkreetsed tegevused, allahindluse määr jms), kuid tellija peab need eelnevalt heaks kiitma. Samuti on tellijal õigus nõuda teenuse osutamise tingimuste ja viisi muutmist.

Kas pooled võivad lepingu igal ajal lõpetada?

Lepingus on sätestatud poolte õigus leping igal ajal üles öelda, teatades sellest teisele poolele kokkulepitud aja ette. Etteteatamistähtaega ei pea järgima, kui pool soovib lepingut lõpetada põhjusel, et teine pool ei täida lepingut.

Kas täitja võib osutada müügiedendusteenuseid tellija konkurentidele?

Lepingus on sätestatud, et täitjal on keelatud lepingu kehtivuse ajal osutada müügiedendusteenust tellija konkurentidele. Tellija konkurentideks on tootjad, kes kauplevad sõlmitava müügiedendusteenuse objektiga samade või sarnaste toodetega.

Kas tellija võib tellida müügiedendusteenust ka teistelt pakkujatelt?

Lepingu kehtivuse ajal on tellijal keelatud tellida müügiedendusteenust teistelt pakkujatelt nende toodete suhtes, mille kohta on sõlmitud müügiedendusleping täitjaga. Tellija võib tellida müügiedendusteenust teistelt pakkujatelt teiste toodete suhtes. Samuti ei välista see keeld reklaamilepingute sõlmimist.

10% ADVOKAADI TASUST

Kvaliteet mõistliku hinnaga

Advokaadibüroo kvaliteet
90% odavamalt

15 min VALMIS LEPINGUNI

Kiire tulemus

Sama aeg kuluks sul oma advokaadile soovi edastamiseks

100% TURVALINE

Turvaline ja usaldusväärne

Sinu andmed on 100% turvatud ja privaatsus väga hästi kaitstud

Kasulikud omadused

Lai valik dokumente

Avokaado veebikeskkonnas saad ise või juristi abiga koostada kiiresti ja lihtsalt kõiki olulisi dokumente nii oma pere kui ka ettevõtte jaoks. Avokaado lepingute ja dokumentide valik täieneb pidevalt.

Lihtne kasutada

Samm-sammult antavad juhised muudavad Avokaado kasutamise kõigile arusaadavaks. Vali dokument, vasta küsimustele ja sinu dokument ongi valmis.

Usaldusväärne

Dokumentide õigussisu on koostanud kogenud juristid ja need vastavad alati kehtivale õigusele ning parimale õiguspraktikale. Loodud dokumendid säilitatakse konfidentsiaalselt ja lisatasuta meie andmebaasis, mille turvalisus on ekspertide poolt testitud.

Koostöö

Sinu määratud isikud saavad lepinguid kommenteerida, teha muutmisettepanekuid ja lepinguid allkirjastada. Läbirääkimised pole kunagi nii lihtsad olnud.

Jaga ja vaata

Sul on võimalik lepinguid ja dokumente väga lihtsalt ning turvaliselt jagada teiste osapoolte, nõustajate või pereliikmetega.

Digitaalne allkirjastamine

Sinul ja sinu poolt määratud isikutel on võimalik dokumente Avokaado keskkonnas digitaalselt allkirjastada.

Lisateenused

Dokumendi ülevaatus

Avokaado juristid vastavad kiiresti sinu küsimustele ja kontrollivad Avokaados koostatud või üleslaetud dokumendi ning vajadusel täiendavad seda sinule vajalike sätetega.
Loe edasi ›

LISATAKSE VARSTI

Tõlkimine

Avokaados koostatud või üleslaetud dokumendi saab ühe nupulevajutusega saata tõlkimiseks sulle sobivasse keelde. 
Loe edasi ›

LISATAKSE VARSTI

Leia jurist

Kui vajad traditsioonilist õigusabi, saadame sulle soodushindadega pakkumised parimatelt juristidelt ja saad nende seast valida endale sobivaima. Sa ei pea enam ise juriste otsima ja nende kõigiga eraldi suhtlema. Loe edasi ›

Mida kasutajad arvavad?

Avokaado puhul üllatas mind enim hinna ning vastu saadava teenuse kvaliteedi suhe. Hinnad on väga mõistlikud.
Mailis Timmi Idea PR
Meeldis, et teenuste valikus on kõik, mida meil messe korraldades vaja on, alates töölepingust kuni dokumentide ülevaatuseni.
Auris Rätsep Eesti Messid
Lepingu koostamisel esitatavad küsimused on lihtsad ja ei vaja vastamiseks õigusalaseid teadmisi.
Indrek Teder Advokaadibüroo TEDER
Meil oli vaja kiiresti koostada leping, aga polnud sellise lepingutüübiga varem kokku puutunud. Avokaados kulus lepingu koostamiseks vaid 15 minutit ja mõni hetk hiljem oli see juba ka allkirjastatud.
Tuuli Semevsky Saag & Semevsky Keelestuudio

Avokaado partnerid