Võrdle hindu
* hinnad sisaldavad käibemaksu

Tasuta

0

 

Erapakett

9.90

kuus

Äripakett

29.90

kuus

Turvaline ja multifunktsionaalne iseteeninduskeskkond 
 
Dokumentide jagamine ja digitaalne allkirjastamine
 
Hinnasoodustused lisateenuste tellimisel
 

Korduma kippuvad küsimused

Millal ma oma valmis dokumendi kätte saan?

Pärast küsimustele vastamist on dokument iseteeninduskeskkonnas kohe kättesaadav ja kasutamiseks valmis.

Kellel on ligipääs minu dokumentidele?

Sinu dokumentidele pääsevad ligi vaid need isikud, kellele sa ise ligipääsu oled andnud. Ka meie ei näe sinu dokumente enne, kui oled konkreetsele Avokaado töötajale ligipääsu andnud.

Kas pean iga kuu tellimust uuendama?

Paketi tellimus uueneb automaatselt ettemakstud perioodi lõppedes. Kui tellimuse automaatne uuendamine ei õnnestu, saadame sulle teate. 

Mis juhtub, kui ma oma tellimuse lõpetan?

Koostatud dokumendid ja info säilitatakse konfidentsiaalselt ning tasuta ka pärast tasulise tellimuse lõpetamist. Sellisel juhul ei ole võimalik tasulisi dokumente enam muuta ega uusi tasulisi dokumente luua. Tellimuse taastamisel on see jälle võimalik.

Kuidas saan klienditoega ühendust võtta?

Klienditoele küsimuse esitamine on väga lihtne. Selleks klõpsa lehe all paremal nurgas olevat vestluse ikooni. Püüame sulle vastata võimalikult kiiresti samas vestluse aknas. Kui sul pole aega vastust oodata, saad selle samas aknas tellida oma e-posti aadressile.

Kas saan tasulise paketi tellimuse igal ajal tühistada?

Jah, saad küll. Seda saad teha iseteeninduskeskkonnas seadete alt. Sellisel juhul kehtib senine tellimus tasutud perioodi lõpuni ja tellimust enam automaatselt ei uuendata.