Korduma kippuvad küsimused

Millal ma oma valmis dokumendi kätte saan?

Pärast küsimustele vastamist on dokument iseteeninduskeskkonnas kohe kättesaadav ja kasutamiseks valmis.

Mis juhtub, kui ma oma tellimuse lõpetan?

Koostatud dokumendid ja info säilitatakse konfidentsiaalselt ning tasuta ka pärast tasulise tellimuse lõpetamist. Sellisel juhul ei ole võimalik tasulisi dokumente enam muuta ega uusi tasulisi dokumente luua. Tellimuse taastamisel on see jälle võimalik.

Kellel on ligipääs minu dokumentidele?

Sinu dokumentidele pääsevad ligi vaid need isikud, kellele sa ise ligipääsu oled andnud. Ka meie ei näe sinu dokumente enne, kui oled konkreetsele Avokaado töötajale ligipääsu andnud.

Kuidas saan klienditoega ühendust võtta?

Klienditoele küsimuse esitamine on väga lihtne. Selleks klõpsa lehe all paremal nurgas olevat vestluse ikooni. Püüame sulle vastata võimalikult kiiresti samas vestluse aknas. Kui sul pole aega vastust oodata, saad selle samas aknas tellida oma e-posti aadressile.

Millised õigused on ligipääsu saanud isikutel?

Ligipääsu jagamisel on võimalik valida, millised õigused teine isik saab – kas tal on õigus vaid dokumenti näha, kas ta saab seda muuta ning kas tal on õigus näha privaatset vestlust. Privaatne vestlus on lepingu ühe poole salajane vestlus, mida ei näe isikud, kellele vastavat õigust pole antud. Juhul kui isikul puudub õigus näha privaatset vestlust, on tal siiski võimalik suhelda teiste lepingu osapooltega avalikus vestluses, mida näevad kõik liikmed. 

Kas saan tasulise paketi tellimuse igal ajal tühistada?

Jah, saad küll. Seda saad teha iseteeninduskeskkonnas seadete alt. Sellisel juhul kehtib senine tellimus tasutud perioodi lõpuni ja tellimust enam automaatselt ei uuendata.

Kuidas tasulist paketti vahetada?

Kui sul on erapakett, kuid soovid koostada dokumenti, mis on äripaketis, siis tuleb erapakett vahetada äripaketi vastu. Selleks tuleb tellida äripakett ning enda konto seadete alt lõpetada erapaketi tellimus. Kui eelmise paketi tellimust ise ei lõpeta, jääb sul kehtima kaks paketti, mis aga ei ole vajalik, kuivõrd äripaketis sisalduvad ka kõik erapaketi dokumendid. Samamoodi tuleb toimida, kui soovid äripaketi vahetada erapaketi vastu.

Kas Avokaado annab õigusalast nõu?

Avokaado ei anna õigusalast nõu ja pakub Kasutajale vaid tarkvara ning iseteeninduse kasutamise võimalust. Õigusalane sisu Veebilehel ei kujuta endast õigusalase nõu andmist. Avokaado ei kontrolli Kasutaja poolt sisestatud või muul viisil edastatud andmete õigsust või ammendavust, ei tee õigusalaseid analüüse või hinnanguid, ega anna õigusalaseid soovitusi Kasutaja situatsiooni faktiliste asjaolude alusel. Õigusalase nõu saamiseks peaks Kasutaja pöörduma kvalifitseeritud juristi või advokaadi poole.